Výber toho správneho autoservisu nemusí byť tá najľahšia úloha. Nikde sú šikovný automechanici, no ceny za opravu či servisovanie vášho auta, nie sú najnižšie. Inde zas narazíte na výhodnú cenovú ponuku, no so šikovnosťou automechanikov, je e to už o čosi horšie. Niekedy sa samozrejme môžu spojiť aj všetky negatíva dokopy, avšak v takomto prípade, pravdepodobne nebudete nad daným servisom uvažovať ani minútu. Veru tak, naozaj to nie je jednoduchá úloha.

Muž leží pod autom a opravuje ho
 
Všetko pod jednou strechou
Je dobrým zvykom, že stáli zákazníci sú tí najlepší zákazníci. Preto dostavajú výhodnejšie ceny a oprava ich automobilu je neraz uprednostnená pred ostatnými čakajúcimi. Z tohto dôvodu je najlepšie, ak si vyberiete autoservis, ktorý ponúka všetky služby, ktoré budete potrebovať. Čo to znamená? Hneď pri autoservise by mal určite fungovať aj kvalitný pneuservis, ideálne taký, v ktorom pneumatiky tiež predávajú a uskladňujú.
Ďalej by mal autoservis ponúkať všetky služby, a to od rýchlych opráv bežných porúch, až po odstraňovanie vážnejších technických problémov. Na škodu nie je ani to, ak servis ponúka montáž ťažných zariadení.
 
NÁŠ TIP– Miesto, kde nájdete naozaj všetko pod jednou strechou, je autoservis Dubnica PIT STOP. Svoje auto si tu môžete nechať prezuť, opraviť, vylepšiť či dokonca vyumývať.

Auto s otvorenou kapotou
 
Nenaleťte špekulantom
Zarobiť chce každý, no a niekto naozaj za každú cenu. Preto neraz narazíte na automechanikov a autoservisy, v ktorých vás budú chcieť len ošklbať. Ak sa vám bude cena zdať vysoká, skúste si ju overiť aj u iných firiem. Poprípade si na internete zistite, koľko daná súčiastka stojí. Takto si veľmi ľahko vypočítate, koľko chce daný autoservis za opravu. Následne si výhodnosť ponuky musíte zvážiť už sami. Ako sme už povedali, dnes nie je problém, aby ste si ceny jednoducho porovnali a overili. Tak vezmite rozum do hrsti a nenaleťte špekulantom.

4/5 - (1 vote)