Možno uvažujete o tom, že robíte to isté, či už v súvislosti s nedávnou diskusiou o rôznorodosti, či nejakým iným aspektom vyhľadávacieho giganta, ktorý vás trel nesprávnym spôsobom. Tu je niekoľko bodov na zváženie.
 
Prechod od spoločnosti nebol jednoduchý. Niekedy koncom 90. rokov som bol pozvaný, aby som otestoval vyhľadávací nástroj spoločnosti. Presunul som sa z pórovania do kartoték na písanie dotazov do vyhľadávacieho poľa.média.png
 
Ale tento vyhľadávač od Microsoftu sa stále zlepšoval. Pridala sociálne prepojenia a „karty“ identifikujúce kľúčové témy a súvisiace vyhľadávania. Zlepšila rýchlosť a spoľahlivosť. Jedného dňa, keď som chcel vykopať staršie príbehy, ktoré som napísal pomocou vyhľadávacieho nástroja Google, som zistil, že som mal šťastie, keď som ich našiel.
 
Tak som prešiel. Som lacný. Zvyčajne prejdem na kamióny s potravinami v blízkosti mojej kancelárie, aby som si vybral šnúrku na hovädzie mäso v hodnote 12 USD za menej lacný šalát, ktorý by mohol vyhodiť vankúš. Často nosím tie isté nohavice dva dni v rade, aby som ušetril na účte za vodu. Používam kupóny.google.png
 
Môžete získať päť bodov za vyhľadávanie v službe na stolnom počítači, až 150 bodov za deň. Rovnakým spôsobom môžete zarobiť až 100 bodov za deň na mobil, pričom päť bodov vám pripíše za vyhľadávanie. (Nebojte sa, ak tieto čísla nie sú úplne v súlade s tým, čo vidíte, ako Microsoft má tendenciu meniť hodnoty každý tak často.) Bing vyhľadávania sú automaticky spustené cez Cortana na Windows Phone, alebo Bing Search aplikácie pre Android alebo iOS.
 
Ak to nestačí, automaticky sa budú zhromažďovať body pomocou prehliadača Windows 10 Edge, až 900 bodov za mesiac.
 
Pre približne 475 kreditov – opäť, hodnota sa líši – Microsoft vám dá 5 dolárov na výdavky v Amazon, alebo Target, Burger King, Starbucks alebo iných obchodníkov. Môžete tiež uplatniť svoje odmeny za pekný 5% kupón v obchode Microsoft, zľavy na aplikácie systému Windows, alebo dokonca voľný mesiac služby Xbox Live Gold. Použite dostatočne často a môžete sa vyšplhať až na status Silver alebo Gold, ktorý udeľuje „zľavu“ na výplaty bodov.