Hľadám pani na upratovanie Poprad.

Do nášho tímu hľadáme spoľahlivú pani, ktorá má zmyseľ pre poriadok a vie sa dobre obracať v domácich prácach plus aj niečo navyše. V našej spoločnosti zamestnávame tých najlepších pracovníkov, ktorý majú zmyseľ pre poriadok a čistotu v každom smere. Preto nestojíme o žiadnych povaľačov či nedôsledných ľudí. Maličkosti tvoria celok a preto si dávame záležať na detailoch, čo je pri dôkladnom upratovaní naozaj veľmi dôležité pre konečnú spokojnosť klientov, ktorý sa na nás spoliehajú. Naša klientela sa neustále rozrastá a vďaka dobre odvedenej práci si neustále vylepšujeme a budujeme svoje meno. Teraz máte možnosť aj Vy sa pripojiť k našej posádke a spoločne s nami aj naďalej vylepšovať meno firmy.

upratovanie

Medzi naše hlavné pracovné úkony patrí stará klasika ako je vysávanie podláh a kobercov, umývanie podláh akéhokoľvek typu s potrebnými prostriedkami, utieranie prachu na všetkých povrchoch, leštenie skiel, čo zahrňuje napríklad zrkadlá či sklenené stolíky. Sezónne ponúkame aj umývanie okien, poprípade po vzájomnej dohode s klientom aj umývanie okien podľa harmonogramu. Tepovanie nábytku pre nás taktiež nie je žiadnym problémom, pustíme sa naozaj do každej roboty, ktorú dokážeme zvládnuť na jednotku. V našej ponuke je pravidelné upratovanie, ktoré využívajú najmä väčšie firmy s niekoľkými zamestnancami – sú to napríklad kancelárie, kde treba udržiavať poriadok pravidelne. Medzi naše nepravidelné, alebo nie každodenné práce patrí aj upratovanie rôznych hál či sál na rôzne oslavy.

čistota

Chcete sa priučiť niečomu novému a trúfate si pracovať pre našu rozrastajúcu sa spoločnosť? Kontaktujte nás a my sa Vám ozveme čo najrýchlejšie. Pokiaľ ste spoľahlivým človekom so zmyslom pre poriadok a čistotou, tak máte u nás prácu istú. Tešíme sa na každú našu spoluprácu a dúfame, že práve Vy sa dostanete do nášho tímu.