Koľko ľudí, toľko chutí a toľko spôsobov, akými si dokážu užiť a dopriať si príjemné pôžitky. A platí to aj z hľadiska masáží, čo je dôvod, prečo existuje viacero druhov klasických ako aj exotických masáží, pričom niektoré sa môžu orientovať napríklad na intenzívnu prácu s odstránením fyzickej bolesti, zatiaľ čo iné vkladajú silu skôr do príjemného uvoľnenia a vábivých pocitov na duši. A samozrejme sú tu aj tie, čo pracujú s našou sexuálnou energiou na spôsob masaz penisu bratislava https://bratislavatantra.sk/masaze-a-cennik/, teda tie tantrické či senzuálne.

masáž, terapia

A myslím si, že práve táto kategória pôsobí najzaujímavejšie, respektíve že potrebuje, aby sme si o nej napísali niečo viac.

Kategória senzuálnych masáží alebo známych ako tantra používa techniku senzuálnych dotykov po celom tele, vrátane intímnych častí nášho tela. Preto si ju niekto spája s tou erotickou. A je to diskutabilné, pretože niektoré páry ju vo svojom intímnom živote aplikujú ako vzrušujúcu predohru, ktorá u oboch partnerov zvýši libido, čiže chuť na sex. Potom je tu ale ponuka zo strany profesionálnych tantra masérok ako aj ponuka tantra salónov v našich väčších mestách, kedy samozrejme nemôžeme vravieť o pohlavnom styku, no spoločná tu zostáva práve práca so sexuálnou energiou.

Práca s našou sexualitou, ktorá pri aplikovaní a poznaní tých správnych techník prináša veľmi príjemné telesné a duševné uvoľnenie. Je to spôsobené tým, že takýmito postupmi sa veľmi efektívne odstraňujú zadržiavané fyzické, psychické ako aj sexuálne bloky.

maséri, masérsky salón

Sú to tak podobne blahodarné pocity a účinky, ktoré so sebou prináša sex, hoci tu neprichádza k pohlavnému styku. Inak by tantra salón v Bratislave vo svojej ponuke neposkytoval aj „masáž pre páry“, ktorú teda môžete navštíviť so svojou partnerkou vo dvojici. Tantrická masáž pritom môže bežne trvať aj hodinu.