Rozbehli ste si váš biznis s tovarom vo veľkom a teraz riešite otázku skladovania, či prevážania? Ak hľadáte moderné, bezpečné skladovanie, ktoré zároveň bude spĺňať všetky hygienické štandardy, u nás ste správne.

Uľahčíme vám vaše podnikanie.

Plastové prepravky s vekom môžu byť pre vás tá správna voľba. S našimi prepravkami sa nemusíte báť nedostatočnej kvality a poškodeniu pri preprave, či presúvaní. Naše prepravky sú vyrobené z kvalitného plastu, vďaka čomu sú vysoko odolné voči akémukoľvek bežnému mechanickému poškodeniu a dokonca aj voči poveternostným vplyvom.

plastové prepravky rôznej farby

Čo vám vedia naše prepravky ponúknuť? Náš tovar sa pýši vysokou nosnosťou, pevnosťou a samozrejme bezpečnosťou. Sú vyrobené tak aby bola ich údržba jednoduchá a aby sa dali použiť v automatizovaných prevádzkach. Viete, čo je na nich najzaujímavejšie? Na konci, keď vám už prestanú slúžiť ich môžete recyklovať. Áno, čítate správne. Naše plastové prepravky sú 100% recyklovateľné.

Prepravky s vekom vám zabezpečia ochranu tovaru pred kontamináciou, znečistením v prašnom prostredí, prípadne pri transporte. Naše plastové prepravky s vekom vyrábame v rôznych farbách, veľkostiach a variantoch, čo zabezpečuje jednoduché triedenie pre vás podľa funkčnosti. Výhodou týchto boxov je aj ich kompatibilita so štandardnými rozmermi plastových paliet.

prepravky na prevoz ovocia

Ich variabilita, možnosť stohovania, zasúvania a skladania zefektívni vaše uskladnenie a napokon samotný prevoz. Všetky prepravky sú vhodné na skladovanie poľnohospodárskych alebo potravinárskych, nápojových produktov alebo dokonca aj na skladovanie súčiastok v priemyselnej alebo automobilovej výrobe. U nás si vyberie naozaj každý. Už sa nemusíte obávať, či sa vaše produkty prevozom v kamiónoch neznehodnotia alebo nebodaj vytratia. Ponúkame vám kvalitu za jedinečné ceny. S nami naozaj neurobíte krok vedľa a zároveň si uľahčíte vaše podnikanie.