LED stropné panely sú dokonalou možnosťou, ako si osvetliť vašu izbu vo vašej domácnosti. Okrem domácnosti, kde vám tieto svietidla dokážu osvetliť vašu miestnosť sa panely hodia aj do rôznych spoločenských priestorov akým môžu byť škola, pracovne priestory, čakárne alebo dielne. Rozmery, ktorými LED panely disponujú sú oproti iným svietidlám menšie takže sa nemusíte obávať, že by sa vám LED panel niekde nevošiel. Panely si môžete nainštalovať aj do menších priestorov. LED panely môžu byt vyhotovené v rôznych tvaroch. Obľúbeným tvarom je štvorec, ktorý je menší alebo obdĺžnik, ktorý sa hodí do väčších a rozmernejších miestnosti.

Strop

Ich minimalisticky dizajn je veľmi nenapadni takže vám ideálne hodia do vašej domácnosti.
Ich dostatočná vydrž vás zaručene poteší. Panely sú navyše energeticky úsporné, a preto sú vhodne hlavne do domácnosti a miest, kde sa každodenne svieti. LED panely vám vydržia pri bežnej svietivosti, čo denne asi 6 až 7 hodín až 30 000 hodín.

Strop

LED panely vám dokonale osviežia vašu miestnosť ich svietivosť je dostatočne silná ich príkon je pritom mnohokrát nižší, ako je to u iných svietidiel. LED panely môžu mať rôzne vyhotovenia. Závesné LED panely sú určené na strop, kde sa pripájajú pomocou káblov. Inštalujú sa do miestnosti s vysokými stropmi. Stropné panely vám presne zapadnú na požadované miesto na vašom stope môžu sa inštalovať do kazetového stropu. LED panel prisadený sa pripevňuje pomocou kovových držiakov. Je vhodný hlavne do bytov alebo menších domácnosti. LED panely sa môžu jednoducho ovládať pomocou vášho mobilného telefónu. Pomocou telefónu budete môcť meniť na LED panely farbu s jas svetla. Okrem toho si môžete nastaviť aj časovanie kedy si prajete, aby sa panel vypol. Paneli majú celú radu rôznych najnovšej funkcii. Medzi najznámejšie funkcie patria: nastavenia farby a odtieňu svetla, ovládanie panelu hlasom, podpora wifi, takýto panel je vhodný do SMART domácnosti.