Technika je našou záchranou v mnohých situáciách, obraciame sa na odborníkov v tejto oblasti, aby sme si mohli s pomocou elektronických zabezpečovacích systémov uchrániť svoj majetok nielen pred vykradnutím, ale aj ako varovanie pred požiarom, unikajúcim plynom alebo nebezpečným zaplavením vodou a podobne. Alarmy sú už bežnou záležitosťou pri uvádzaní bytu do užívania, ale aj dodatočným riešením na zaistenie bezpečnosti majetku.

Kamery budú neustále bdieť a sledovať

Elektronické zabezpečovacie systémy môžu byť v cenovej relácii od 300,-eur, tie sú však skôr iba na výstrahu, ale kvalitné alarmy do domu systémy sa pohybujú v cenách od 1000,-eur vyššie, všetko závisí od rozsiahlosti chráneného objektu, a tiež od úrovne zabezpečenia. Inteligentný systém JABLOTRON 100+ je však dostupný, kvalitný, variabilný, jednoducho ovládateľný a za primeranú cenu. Je možné využiť jeho bezdrôtovú alebo drôtovú alternatívu, prípadne ich kombináciu.

Zabezpečenie domu či iného priestoru alarmom treba prenechať na odborníkov, ktorí ich dokážu nainštalovať kvalitne, s prihliadnutím na potreby danej nehnuteľnosti a vaše požiadavky. Po obhliadke priestorov firma vypracuje návrh rozmiestnenia celého elektronického systému zabezpečenia stavby, ak s tým budete súhlasiť, tak ho nainštalujú na profesionálnej úrovni. JABLOTRON 100+ je moderný systém, ktorý dokáže priestory ochrániť pred spomínanými nástrahami veľmi efektívne.

Počítačom si môžete systém nastaviť

Multifunkčné využitie systému JABLOTRON 100+ sa zakladá na profesionálnom zabezpečení na úrovni domácej automatizácie, ktorá zahŕňa aj možnosť ovládať ho na diaľku kdekoľvek to budete potrebovať, doma, ale aj vo firme, na chate či chalupe. Okrem zlodejov si na mušku vezme aj varovanie pred záplavami, unikajúcim plynom alebo požiarom a viacero je aj spôsobov ako ich môžete ovládať: prostredníctvom klávesnice, mobilom, cez počítač alebo kľúčenkou. Aktiváciu systému tak budete mať vždy pod kontrolou.