Žiadne iné nohavice nám nevytvarujú postavu tak dobre ako staré dobre rifle. Preto sa v šatníku väčšiny žien nachádzajú rôzne kúsky na akúkoľvek príležitosť. Dajú sa nosiť prakticky dennodenne, ale je nesmierne dôležité, aby sedeli dokonale. Najväčší problém hlavne je: Ktorý model sa hodí na jednotlivý typ postavy?  Často v nich človek vyzerá omnoho tučnejší  ako v skutočnosti je. Prinášame vám rady  ako sa v budúcnosti vyvarovať  chybám.

kalhoty

  1. Veľké vrecká na zadku

Väčšina rifieľ ma veľké vrecká, predtým to malo praktický význam. Pôvodne to boli pracovné nohavice pre kovbojov, neskôr ostali tak populárne, že sa stali najlepším kamarátom každej ženy. Zásadný problém nastáva teda pri veľkých vreckách, kedy zadok opticky zväčšujú, čo je pre väčšinu žien nežiaduci efekt. Preto platí: Malé vrecká, sexy zadok!

  1. Nesprávny vzor

Práve v lete sa nosia rôzne vzory či už sú to s kvetmi, motýľmi, korálikmi, flitrami. A práve takýmto rifliam sa vyhýbajte! Ak nechcete  vyzerať tučnejšie, a keď sa chcete opticky zoštíhliť siahnite po tmavých a jednofarebných.

bermudy

  1. Nesprávny strih

Každá žena určite niekedy závidela tej druhej jej oblečenie. A pri kúpe toho istého zistila, že jej to vôbec nesedí. Nespoliehajte sa na to, že každý jeden strih musí automaticky vyzerať dobre aj na vás. Záleží  od typu postavy a výšky.
Napríklad rifle s vysokým pásom sa absolútne nehodia ženám s bokmi. Zadok a stehná vypadajú tak objemnejšie. Preto je potrebné zvoliť strih„boot cut“, ktorý zvýrazní zadok a vykoriguje širšie stehná. Outfit už len doplňte vysokými opätkami a je to.

  1. Švy na vonkajšej strane

Rifle majú vždy švy, ale záleží na tom kde sú! Ak sú na vonkajšej strane nôh namiesto vnútornej, nohy budú vyzerať silnejšie. Preto je dôležité pri nákupe venovať pozornosť tomu, kde je šev a podľa toho vybrať správne.