Zdá sa mi to alebo sú objemnejšie ženy odsudzované za postavu a sú tak posmeškom dnešnej smotánky. Ľudia by sa mali spamätať a neútočiť na ľudí iba kvôli tomu, že nemajú štíhlu figúru hollywoodskych celebrít. Výsmech nie je tá správna cesta ako narábať s ľuďmi, ktorých nepoznáte. Môžete na to rýchlo doplatiť. A keď už sme pri tom – aj takýto ľudia vedia byť šťastní a oveľa viac, lebo môžu robiť modeling, skúšať si rôzne veci, chodiť na drahé zájazdy a fotenie a nemusia držať pri tom žiadnu diétu – môžu si pokojne večer dopriať chrumkavé hranoly, zatiaľ čo večera štíhlej modelky spočíva v nízkokalorickom šalátiku a hlavne pred šiestou hodinou !

šála

Takže módni návrhári dbajú aj na štýl plnoštíhlych slečien, ktoré chcú byť ruka v ruke s módou a nič nenechajú len tak nečinne stáť v obchode. Môžu si vybrať od krásnych doplnkov až po čarokrásne šaty alebo štýlový overal – áno, aj ten sa hodí plnším babám, chce to len nájsť vhodnú farbu alebo vzory. Dbajte pochopiteľne aj na strih, nie že sa vám jedna časť bude zarezávať do zadku, zatiaľ čo druhá bude, chúďatko, ovísať.

Naučte sa obliekať tak, aby ste vytŕčajúcu pneumatiku schovali, nie aby bola vidieť už zďaleka. Teraz si vysvetlíme určité vlastnosti oblečenia pre určité partie tela. Ak máte väčší zadok a boky a pán Boh vám nadelil „lentilky pod kobercom“ neostáva vám nič iné ako improvizovať a nájsť vhodné nohavice. Najlepšie je obliecť si rifle, ktoré sú dole rozšírené. Ak sa vám to nezdá dosť trendy siahnite po čiernych nohaviciach s vysokým pásom a v zrkadle uvidíte krásnu dámu, ktorá sa vie pohybovať v oblasti vkusu a schudla v priebehu pár minúť päť kilogramov ! čo si obliecť na vrch, ak máte postavu ako „jablko“ a naozaj si neviete poradiť ?

šěátek

V tomto prípade, ak sa máte čím pochváliť, využite veľký výstrih do písmena V. Váš dekolt bude tak vo väčšej pozornosti ako nedostatky v oblasti brucha. Určite si nikdy, opakujem nikdy neobliekajte obtiahnuté tričká s veľkými vzormi ! Tie vás ešte viac zavodnia a budete vyzerať skôr odpudivo ako atraktívne. Nevoľte dlhé náhrdelníky ak nechcete pôsobiť nižšie. Opticky sa môžete zvýšiť aj opätkami, no výstrih dodá tomu viac, a to aj na elegancii. Ak nájdete krásne lodičky a nezmestí sa vám tam noha, nekupujte ich aj keď sa vám veľmi páčia. Noha sa nikdy nezmenší a vzbudí len dojem nesprávne vykysnutého koláča.