Ponúkame Vám široký sortiment kvalitných matracov za momentálne zvýhodnené ceny! Navštívte náš web a vyberte si správny matrac pre Vaše pohodlie a spokojný spánok! Už žiadne bolesti chrbta a hlavy! Ponúkame Vám kvalitné matrace z prírodných materiálov rôznych prevedení a designu. Môžete si vybrať od luxusných po tie lacnejšie aj pre tých menej náročnejších.

matrace

S vývojom postelí sme sa prispôsobili aj v prevedeniach našich ortopedických matracov, tak aby spĺňali požiadavky zákazníkov. Naše výrobky sú rozdelené do dvoch variantov – tzv. sendvičové a penové matrace. Pre náročnejších je možnosť vyrobiť matrac na mieru podľa požiadaviek zákazníka. Navštívte náš web matrace akcia Segum a prezrite si našu najširšiu ponuku matracov za skvelé ceny. Momentálne za zvýhodnené akciové ceny! Každý si u nás nájde to správne! Využívame špecializovanú švajčiarsku penu, ktorá je vhodná pre alergikov, ktorá má antibakteriálne vlastnosti. V súčasnosti sú populárne vysoké matrace do postelí, tak aby sa zabezpečil kvalitný spánok. U nás si určite vyberiete kvalitný matrac, ktorý Vám zabezpečí kvalitný a spokojný hlboký spánok. Čo môže byť lepšie, ako prísť domov unavený a ľahnúť si do postele a kvalitne si pospať, a pritom sa ráno prebúdzať dobre naladený a uvoľnený?

matrace v akci

Toto Vám vieme zaručiť s našimi výrobkami z prírodných materiálov, ktoré sú navyše antibakteriálne, a zabezpečujú kvalitný spánok a oddych, a zároveň šetria chrbticu a celé telo! Už žiadne migrény a únava po celý deň! Vďaka vhodnému matracu sa zbavíte nežiadúcich bolestí a budete ráno vstávať čerstvo oddýchnutí! Ak si si nie ste istí voľbou vhodného matraca, určite Vám radi poradíme! Môžete prísť priamo do jednej z našich predajných pobočiek v Bratislave, Senci alebo v Žiline, kde Vám s radosťou naši odborný predajcovia poradia a Vy si môžete priamo odskúšať náš kvalitný sortiment výrobkov! Neváhajte a navštívte nás!