1.       HexGL
HexGL je hra, ktorá sa v tejto kategórii odlišuje mnohými z dôvodu bezchybného herného dizajnu a špičkovej grafiky. V jeho jadre je HexGL futuristická závodná hra, v ktorej môžete buď vyzvať svojich priateľov alebo hrať proti čoraz kompetentnejším súperom. V mnohých ohľadoch je hra poctou pôvodnej série hier Wipeout a F-Zero a skúsení bojovníci nepochybne pocítia kúsok nostalgie.

úspěch

2.       Throw paper
Throw paper, ako už názov napovedá, spočíva v hádzaní papierových guliek do najbližšieho koša v kancelárii. Aj keď samotná hra nepôsobí veľmi kreatívne, dokáže človeka zabaviť na dlhý čas. Čo však robí túto hru o niečo ťažšie, je to, že pri hádzaní musíte dbať na vietor a ako môžete očakávať, úrovne sa postupne zhoršujú z hľadiska vzdialenosti a prekážok.

3.       Wizard shop
Pod názvom Wizard shop sa ukrýva klasické online kasíno. Wizard Shop od spoločnosti Casino Shark ponúka širokú škálu špeciálnych funkcií a bonusov vrátane wizard funkcie, ktorá je ideálna pre tých, ktorí idú po najväčších jackpotoch. Okrem toho má hrá pekné grafické spracovanie, a tí, čo sú fanúšikmi mágie, ocenia úsilie, ktoré sa vyvinulo na vytvorenie úžasnej estetiky.

4.       Fancy Pants Adventure
Napriek svojmu zvedavému titulu, Fancy Pants Adventure je návyková flashová hra, v ktorej musíte bojovať s rôznymi bytosťami, aby ste získali toľko zlata, koľko je možné. Napriek tomu, že sa hra vydala v roku 2006, zostáva jednou z najlepších hier na internete a stále dostáva pozitívne recenzie už celých 12 rokov od jeho prvého vydania. Verzia pre systém iOS bola spustená v roku 2012.

herní konzole

5.       Die 2 Nite
Táto online multiplayerová zombie hra je naplnená malými žartíkmi. Už po spustení hry ste privítaní s veselým odkazom "Buďte pozitívni! Vždy zomriete“. V pravom hornom rohu je aktuálny čas na serveri a keď dosiahne 23:00, do hry vstupujú zombíci. Počas denného svetla musíte vy a ostatní hráči spolupracovať na vybudovaní obrany na nasledujúcu noc. Ide o taktiku pripomínajúcu hru Fortnite.