Ženy potrebujú mať pri sebe dobrého partnera poskytujúceho lásku, vernosť a oporu, neskôr predsa budú plniť rolu vzorných otcov. Avšak ako sa menia ženy a priatelia, tak sa menia aj muži. Ľudí môže zmeniť niečo, o čom netušíte, ba aj on sám na základe maličkosti. Lenže ak sa muž správa na zoznámení a začiatku vzťahu až príliš sebavedomo a ženu si pomaly svojimi mohutnými rukami unáša, môže sa z neho stať poriadny grobian.

box

1.      Žiarlivec
Najhoršia možnosť ako si poriadne skaziť život je mať doma žiarlivého muža. Nie je to obyčajná žiarlivosť, ktorá do každého vzťahu prirodzene patrí. Je to žiarlivosť presahujúca všetky medze. Takýto človek, ktorý trpí chorobnou žiarlivosťou by sa mal dať vyšetriť odborným lekárom, pretože títo ľudia sú schopný pokúšať sa o samovraždu, vyhrážať sa zabíjaním alebo vás dokonca môže v amoku aj zraniť. Ak vás nechce púšťať von so žiadnymi priateľmi, ba dokonca ani s kamarátkou na kávu, máte problém.

úspěch

2.      Tyran
Počet týraných žien an Slovensku sa rapídne zvyšuje a takmer každá žena trpí týraním aj niekoľko rokov. Svoju bolesť pred ostanými ukrývajú a svojho trýzniteľa ochraňujú, aj keď dostanú aj za najmenšiu chybičku poriadnu bitku. Monokel a podliatiny maskujú mejkapom, vymýšľajú si rôzne nehody, ako napríklad : „Spadla som, nič to nie je.“ Nebuďte hlúpa a zavolajte na neho políciu ! Nič sa vám nestane a váš život naberie konečne pozitívnu energiu.

3.      Neschopný
Keď už vy viete, aký problém postihuje vaše auto lepšie ako váš priateľ, v niečom bude chyba. Ale nie vo vás. Muži sú známi tým, že v oblasti techniky ako takej sú oveľa zdatnejší a pravdou je, že ich to vlastne baví. Opraviť doma to, čo je pokazené, by malo byť silnejšou stránkou muža . Ak to nie je domáci kutil a nikdy nič ani nenavarí, pošlite ho naspäť k mamičke ! Tá mu navarí, nažehlí a určite aj napečie.

pěnězenka

4.      Nezodpovedný
Rozhodli ste sa konečne pre muža, ktorý vám naznačuje, že medzi vami by to mohlo byť konečne vážne. Berie vás na drahé večery do najlepších reštík, zatiaľ čo peňaženka ledva prežíva. Užívate si teda tento luxus s pomyslením na krajšiu budúcnosť. Čo oko vidí, to nemusí byť pravda a väčšinou to tak aj býva. Načo vám bude chlap s dlhmi na krku, veď vy si chcete založiť rodinu a financie v tejto fáze hrajú veľmi dôležitú úlohu ! Osloboďte sa od neho skôr ako zhltnú jeho dlhy aj vás!