Mať hodinky módnych značiek prestížnych dizajnérov, ako je Michael Kors, Guess alebo Versace je jednoducho módna a trendová záležitosť. Máloktoré značky majú však, na druhej strane, tak kreatívne prevedenia náramkových hodiniek ako spomínané módne ikony. Dizajnéri módy, totiž, navrhujú hodinky zrejme s úplne iným pohľadom na danú vec, než tradičné hodinárske firmy. Ide tu v prvom rade o dizajn, zmes rôznych štýlov, farieb i materiálov, naozaj podľa kreativity a nápadov či momentálnej tvorby kolekcií. Preto by hodinky od dizajnéra módy rozhodne nemali chýbať ani vám!

dámské hodinky

Elegancia i kvalita

Napríklad konkrétne v dielni módnej značky Michael Kors nájdete naozaj rôznorodé modely, ktoré predstavujú dielo dizajnu, elegancie, luxusu, no i kvality! Okrem skvelej kolekcie oblečenia tak môžete online zakúpiť aj nádherné dámske hodinky napríklad. Nejde len o punc značky Michael Kors, čo dáva kúsku renomé a šik kvality, no i o prestížny módny doplnok z profesionálnej dielne, ktorý bude rozhodne, tak či onak, „IN“! Zaujímavé je aj to, koľko rôznych štýlov sa v kolekcii hodiniek od Michaela Korsa dá nájsť. Klasické a jemne minimalistické v modely, napríklad konkrétne pánske hodinky Michael Kors Slim Runway MK8715, reprezentujú tradičné minimalistické hodinky so strojčekom a jednoduchým elegantným dizajnom so zeleným púzdrom a čiernym ciferníkom či remienkom z nehrdzavejúcej ocele.

pánské hodinky

Nechýba ani vyšperkovanie

Hodinky ako šperk nájdete, pravdepodobne, najviac v dielňach módnych návrhárov. Mnohé modely, a to najmä dámskych hodiniek sa pýšia naozaj krásnym a estetickým vyšperkovaním. Konkrétne napríklad model elegantných dámskych hodiniek Michael Kors Camille MK7274 má puzdro i remienok zdobený ružovými a striebornými zirkónmi a krásny elegantný ženský ciferník ešte viacej podčiarkuje štýl, ktorý je vhodný i k šatám.