Tak ako všetko aj tantra Bratislavatantra má svoje pravidlá. Korene tantri siahajú ďaleko do stredoveku a Vy teraz máte jedinečnú možnosť, využívať z nej to najlepšie. Tantra masáže sú masáže, ktoré Vás opantajú natoľko, že ich budete chcieť dopriať častejšie. Samozrejme, ako sme už uviedli v úvode, aj tantra má svoje pravidlá. Pri tantrických masážach nejde o bežný klasický pohlavný styk a teda nejde tu o žiadny sex. Pri tantra masážach sa masérka sústreďuje na Vašu sexuálnu energiu s ktorou pracuje počas celého tohto,,rituálu,, a vy tak pocítite blaho aké ste ešte nezažili.

tantra masaže

Keďže tantra je najmä o dotykoch, tele ako takom, pocitoch a Vašom myslení, verte, že aj napriek tomu, že sa nejedná o klasický pohlavný styk, zažijete blaho nadpozemských rozmerov. Pekne po poriadku. Na tantra masáže je nutné vopred sa objednať, aby sme všetko v salóne nastavili len pre Vaše pohodlie a pre Vás samotných. Pokiaľ máte záujem, je možné túto tantra masáž absolvovať aj s partnerom, poprípade s partnerkou. V tomto momente je vhodné vopred si určiť pravidlá, podľa ktorých táto masáž bude prebiehať, preto že aj napriek tomu, že sa nejedná o priami pohlavný styk, je možné dosiahnuť vyvrcholenia a v tomto prípade je len na Vás a Vašom partnerovi ako si prajete vyvrcholenie tohto aktu prežiť. Pokiaľ si vyberiete tantra masáž pre jednotlivca, taktiež je nutné vopred si vybrať aj druh tantra masáže.

sexuálna energia

U nás nájdete bohatú ponuku, kde jednotlivé tantra programy ponúkajú viacero spôsobov týchto príjemných tantrických masáží a preto je vhodné si vybrať konkrétnu. Je možné sa nechať len rozmaznávať a byť prijímateľom sexuálnej energie, kde vy budete prijímateľ a masérka bude tá, ktorá Vám túto energiu odovzdáva. Taktiež ak sa rád zapájate, je možnosť vybrať si vzájomnú tantra masáž, kde je možné sa aktívne zapájať do tejto masáže a vy si tak budete môcť vychutnávať vzájomne dotyky tiel, ktoré Vás vydráždia až do maximálnej eufórie. Či sa už rozhodnete tak, alebo onak, verte, že tantra masáže Vám poskytnú dostatok novej energie a vy budete ako znovuzrodený.