Sexuálny život vedie každý z nás, inak by ľudstvo vyhynulo, no oddávať sa sexuálnym radovánkam nie je len nutnosť na splodenie potomkov, ale ponúka aj iný druh erotického vyžitia a užitia si iba tak pre radosť a uspokojenie.

erotické služby

Diskrétnosť zaručená

Najobľúbenejšia eroticke sluzby kosice Privatportal na svojich denne aktualizovaných stránkach ponúka inzertné erotické služby v rámci celého Slovenska. Online funguje od roku 2004, čo ju radí k tým najstarším v tomto odvetví služieb na Slovensku. Obyvateľom mesta Košice je k dispozícii táto internetová stránka, na ktorej nájdu informácie a ponuky z mesta, ale aj jeho okolia. Diskrétnosť, krásne ženy s profesionálnym prístupom a služby na úrovni hľadajte v ponuke erotických služieb Košice. Podľa svojho výberu si môžete objednať dievčatá rôznych vekových kategórií, brunetky alebo blondíny, všetky sú pripravené pre vás 24 hodín denne a sedem dní v týždni. Výber správneho miesta a spoločníčky je už iba na vás. Dobrý sex zažijete priamo v meste Košice, ale aj v jeho okolí. Eskort, privátne služby a ostatné ponuky čakajú, neváhajte a ozvite sa.

služby soukromé

Vrcholná rozkoš a slasť

Možno ste milovníkom masáží, či už tantrických alebo erotických, ani v tom nie je problém, užiť si ich môžete kdekoľvek na Slovensku. Nie sú totiž tabu, vek ani pohlavie pri nich nezohráva žiadnu úlohu, ani to, kde na Slovensku bývate. Masérky, ktoré čakajú len na to, aby vám mohli spríjemniť život masážou penisu buď v tantra studiu alebo privátne, vás dostanú do sveta slasti a rozkoše, na ktorú len tak ľahko nezabudnete. Hladenie, príjemné dotyky, orálne dráždenie či masáž až do chvíle vyvrcholenia dosiahnete prostredníctvom „happy ending massage.“ Masérky majú šikovné nielen prsty a ruky, ale s vašim telom sa dokážu intenzívne hrať až kým nedosiahnete vrchol vášne a rozkoše. Na to využívajú aj svoje prsia, nohy a dokonca aj celé telo.

Lepšiu príležitosť na dokonalé uvoľnenie mysle a tela nenájdete. Zažiť to môžete, ak si objednáte jednu z mnohých druhov masáží, napríklad francúzsku, nuru masáž, relaxačnú či body alebo niektorú z ďalších ponúk, s ktorými určite zažijete to, čo ste doposiaľ nepoznali.