Bez ohľadu na vlasovú štruktúru sú vlasové séra jedným z najdôležitejších produktov starostlivosti o vlasy, ktoré sa používajú po umývaní. Vlasové sérum vyživuje vlasy, chráni ich pred škodlivými látkami a nepriaznivými UV žiareniami a je nevyhnutnosťou pre každého, kto sa bojí zlého vlasu. Sérum dodáva pevnosť a lesk vašim vlasom, čo z neho robí jeden z najpopulárnejších produktov na vlasy po umývaní. Avšak nie všetky vlasy sú rovnaké z hľadiska typu a štruktúry.

krém

Rovné vlasy
Možno si myslíte, že nájdenie správneho séra pre rovné vlasy nie je žiadnym problémom. Ak si však vyberiete sérum s hrubým štruktúrovaním, mohlo by to vašim vlasom spôsobiť, že budú na pohľad vyzerať bezvládne a mastné.
Ak chcete hladké a lesklé rovné vlasy, vyskúšajte Kérastase Elixir Ultime L'Huile Originale Serum. Toto ľahko vstrebateľné sérum obsahuje  ľahký olej, ktorý dodáva vašim vlasom lesklý efekt bez toho, aby ich zaťažil. Môže byť použitý ako sérum na ochranu vlasov, ktorý ich chráni pred následkami tepla zo žehličky či kulmy, a tiež ako sérum na pridanie lesku do vlasov.

Vlnité vlasy
Pre tenšie vlasové textúry, ako sú vlnité vlasy, je dôležité používať ľahké sérum, aby ste zabezpečili, že vlasy nie sú zaťažené. To by však mohlo byť zložité, pretože vlnité vlasy potrebujú trochu dodatočnej výživy a prídavné skrášľujúce vlastnosti v porovnaní s rovnými vlasmi.

Našťastie, liečba sérom Moroccanoil je jedným z najlepších prostriedkov, ktoré vám pomôžu spraviť vaše vlasy zvládnuteľné. Liečba Moroccanoil s infúziou arganového oleja má ľahký, ultra-výživný vzorec, ktorý umožňuje vytvoriť  prirodzenú štruktúru vlasov. Sérum sa môže používať ako sérum samostatne alebo sa môže tiež miešať s ďalšími vlasovými výrobkami.

růž

Kučeravé vlasy
Kučeravé vlasy sú jednou z najťažších textúr pre vlasy. Vyžadujú veľa vlasových produktov na ich skrotenie. Avšak udržanie ich prirodzených kučier je to, čo chce žena s kučerami dosiahnuť .
Sérum TIGI Bead Head Control Freak je sérum s vysokým zaťažením, ktoré pôsobí skvele na kučeravé vlasy a robí ich lesklými a zvládnuteľnými. Toto sérum sa aplikuje na vlhké vlasy, čo je ideálne pre ženy s kučeravými vlasmi.