Komplikované vzťahy medzi pohlaviami v ich partnerskom spolunažívaní nie sú ničím výnimočným. Problémy sa týkajú každodenných situácií, v ktorých sa nachádzajú a ktoré je potrebné vyriešiť, no nastanú chvíle, kedy si s tým nevieme rady.

výlet.jpg
 
Aj mužov môže zradiť libido
V tomto prípade sa zameriame na mužskú časť populácie. Muži sa radi hrdia a vystatujú svojou neutíchajúcou túžbou po sexe, výhovorky typu „bolí ma hlava“ sa vo väčšine pripisujú ženám, ak práve nemajú chuť na milostné radovánky. No určite mnohí z vás neuveria tomu, že aj muž dokáže odmietnuť ženu, aj napriek tomu, že ju miluje. V tej chvíli, keď sa to stane, žena spanikári, ale treba zachovať pokoj, nemusí to byť hneď strata záujmu o vás z jeho strany. Ťažko si to priznávajú, ale aj muži zažijú chvíle, kedy to skrátka nejde a nie je v tom nič iné. V takejto situácii ho treba pochopiť a nenaliehať, nie je predsa stroj a tiež môže zlyhať kvôli obyčajným ľudským vlastnostiam.
 
Pripomeňme si päť dôvodov, prečo vás môže odmietnuť:
 
1 .Už sa „obslúžil“ sám
Pri tomto argumente sa vám asi pochytí panika, no vzápätí vám zíde na um, že určite s tým prestane, pretože vy ste jediná, ktorú miluje. Bohužiaľ, to je veľmi naivná predstava a neostáva vám nič iné, len sa s tým zmieriť.

zábava.jpg

2. Je rozzúrený

Predstava sexu s mužom v stave totálnej zúrivosti je absolútny nezmysel, a tak ju radšej rýchlo zavrhnite, inak, ak by ste naňho tlačili, mohli by ste to neskôr trpko oľutovať.

3. Chýba mu vaša pozornosť

Nemýlite sa, vidíte dobre. Muži to narovinu nepovedia, ale aj oni majú potrebu cítiť, že ich milujete. V prípade, že mu chýba viac pozornosti milovanej osoby, spôsobí to stratu jeho libida.

4. Je podgurážený

Ak si niekto myslí, že si alkoholom pomôže k väčšiemu záujmu o ženu, je to pravda len sčasti. Povzbudí síce jeho myseľ, ale na jeho sexuálny výkon má presne opačný účinok. A ak muž zlyhá, je to preňho naozaj veľmi zahanbujúce. Navrhnite mu, ak to neurobí sám, aby ste to odložili na neskôr.

5. Premohla ho lenivosť

Ak sa úprimne zamyslíme nad priebehom milovania, tak zistíme, že 80% predohry muž venuje žene, keďže sú trocha komplikovanejšie v prežívaní orgazmu. Ak vám však nevadí rýchlovka, kedy vyvrcholí iba muž a vy si neprídete na svoje hlavne kvôli jeho lenivosti, tak sa tým netrápte.